Zabiegany Nowy York

Styl zabieganej i pracowitej kobiety w Nowym Yorku to coś innego – prosty, wygodny, ale mimo wszystko stylowy i dobrze dopasowany. Proponujemy dzisiaj przenieść się na ulicę dużego miasta i założyć coś specjalnego.

Stereotypy, które stworzyły popularne seriale:”Gossip Girl” i “Sex in the city” tak naprawdę w rzeczywistości nie mają nic wspólnego ze zwyczajnym życiem Nowego Yorku. Wątpliwe jest, aby w ciągu dnia na Manhattanie można było spotkać dziewczynę na 12 cm obcasie w sukience Oscara de Larenta.
Styl zabieganej i pracowitej kobiety w Nowym Yorku to coś innego – prosty, wygodny, ale mimo wszystko stylowy i dobrze dopasowany.

Jak się obrać na co dzień

Jak się obrać na co dzień

Jak się obrać na co dzień

Jak się obrać na co dzień

Jak się obrać na co dzień

Proponujemy dzisiaj przenieść się na ulicę dużego miasta i postawić na wygodę i prostotę. Idealnym wyborem będą wciąż modne jeansy z dziurami. Aby nadać im lekkości, lekko je wywiń (Uwaga !opcja dla Pań z długimi nogami).

Nie zastanawiaj się nad wyborem T-shirtu. Najlepiej będzie pasowała zwykła, ale modna w tym sezonie koszula w paski. Na górę załóż dłuższy szary płaszcz, który nada twojej stylizacji trochę artystycznego bezładu.

Stawiamy na wygodę! Jeszcze pamiętasz o tym?, więc żadnych szpilek. Jak najbardziej odpowiednie będą buty, które stały się ulubionymi na ulicach Nowego Yorku. Są to czarne jazzówki. Płaskie, proste i stylowe. Akurat takich potrzebujesz dzisiaj.

A teraz skoncentruj się na akcentach. Żeby stylizacja zagrała, zwróć uwagę na torebkę w kolorze żółtym, ale wiesz, że jeden akcent to za mało? Więc musisz pomalować usta koniecznie na czerwono.

Co do innych akcesoriów, to mają być niewidoczne. Tak na przykład, złote kolczyki “koła” oraz zestaw z naszyjnikiem i bransoletką typu celebrytka będą kluczem twojej stylizacji.

No a jeżeli chcesz naprawdę wyglądać jak kobieta z Nowego Jorku, nie zapomnij wpaść do ulubionej kawiarni i zabrać ze sobą kawę w kubku.

Realizacja:
Zdjęcia: Izabella Adamczyk
Stylizacja: Magdalena Madej
Modelka: Aleksandra Chorązka
Ubrania i dodatki: Fanaberie, Kraków ul. Krupnicza 8

Podziel się:

2 komentarze

  1. Edyta

    Rzeczywiście Nowy York! Idealny casual

  2. KarolinaZ

    Świetna jest ta narzuta. Uwagę zwracają na siebie dodatki- ta żółta torebka jest genialna. Do tego bardzo podobają mi się buty- ładne i zarazem wygodne. Pasują do czarnych pasków na bluzce 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*