Złotka plaża i Metka w roli głównej.

O co chodzi w tym tytule? Z pewnością zastanawiacie się: może o kostium kąpielowy z metką.. no raczej (choć niekoniecznie), eksponowanie metki na plaży – na pewno odpada (nawet nie próbujmy sobie tego wyobrażać!). I dlaczego z dużej litery? W końcu – o jakiej Metce mowa? Już tłumaczymy.

Tu nie chodzi o papierową czy satynową metkę wszywaną do ubrań (tzn. poniekąd też, ale o tym później). Mowa o second handzie Metka według nas jednym z najlepszych w Krakowie – gdzie wśród ubrań znajdziecie również te nowe, z metkami. Pod tym względem wyróżnia się on na tle innych sklepów z odzieżą używaną.

Dla większości osób wyżej wspomniane metki nie mają większego znaczenia, aczkolwiek przy kostiumach kąpielowych czy bieliźnie są one wręcz wskazane. Dlatego też w Metce spotkacie nie tylko nowe ubrania, ale również kostiumy kąpielowe. Stąd nazwa sklepu 😉 Ceny w porównaniu do tych sieciówkowych, są nawet kilkakrotnie niższe. I dajemy 99 % gwarancji, że na plaży nie spotkacie drugiej, tak samo ubranej osoby.

Czym zachwycił nas ten kostium? Przede wszystkim…
Kolorem – piękny, miedziany, rzadko spotykany plus lekko metaliczny połysk. Zwłaszcza o zachodzie słońca prezentuje się on zjawiskowo. Przywodzi na myśl klimaty orientu, stąd też wybór padł na takie a nie inne kolczyki. Do tego skórzane klapki utrzymane w podobnej tonacji co strój. I na koniec – pareo. Niezawodny dodatek. Można z niego wyczarować tyle ciekawych ubrań – bluzki, sukienki, spódnice. Gdy zrobi się chłodniej, a słońce zacznie chylić się ku zachodowi, posłuży jako okrycie.

To jak, ruszamy na plażę? 🙂
Sesję zdjęciową zrealizowaliśmy nad zalewem Bagry. Znacie to miejsce?

Autorzy:
Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Modelka: Maryna Bondarevska
Wizaż: Magda Zemowska
Stylizacja: Krakowskie Szafiarki

Ubrania i dodatki:
Kostium kąpielowy: 24 zł
Pareo: 10 zł
Buty i dodatki: własność modelki

Całkowity koszt stylizacji: 34 zł

Strój kąpielowy oraz pareo wykorzystane w stylizacji pochodzą z second handu Metka.

Metka second hand, ul. Beskidzka 30/2c, Kraków

Podziel się:

1 komentarz

  1. Gama kolorów w tej stylizacji jest przepiękna!

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*